مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله حادثه : درخشان: با این شرایط باشگاه ها حثیت فوتبال ما به خطر می‌افتد

2

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس حوادث

درخشان: با این شرایط باشگاه ها حثیت فوتبال ما به خطر می‌افتد


حمید درخشان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به احتمال جدایی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس گفت: اصلاً خوب نیست که برانکو در این شرایط پرسپولیس را ترک کند چرا که هواداران فقط دیگر از پرسپولیس موفقیت می‌خواهند.

وی افزود: همه تاثیر برانکو را در فوتبال ایران دیدند و از کسی زحمات او پوشیده نیست. همانطور که انتظار داریم مربی برای باشگاه کسب عنوان کند همانطور هم باید مطالبات و حق و حقوق او پرداخت شود.

سرمربی پیشین پرسپولیس اضافه کرد: برانکو یک فصل دیگر با پرسپولیس قرار داد داشت اما شرایط قراردادی به نحوی است که او می‌تواند در صورت عدم پرداخت قراردادش را فسخ نکند. او نه تنها می‌تواند از پرسپولیس برود بلکه به فیفا هم می‌تواند شکایت کند.

درخشان اضافه کرد: باشگاه باید تلاش کند تا پرداختی‌ها را به موقع انجام دهد تا حیثیت فوتبال ایران در مجامع بین المللی به خطر نیفتد. این موضوع برای فوتبال ایران قشنگ نیست.

وی خاطرنشان کرد: باید قبول کنیم شرایط کار برای مدیریت سخت است. ایرج عرب روی روند خوب مدیران قبلی کار کرد اما باید شرایط برای درآمد زایی هم فراهم باشد. در فوتبال ما نه قانون کپی رعایت می‌شود و نه مسائل دیگر مطمئناً اگر همین دو اپراتور هم از دو باشگاه حمایت نکنند استقلال و پرسپولیس نابود خواهند شد. باید شرایط و زیر ساخت برای درامد زایی فراهم شود.

ورزشی **۹۴۶۳**۲۰۲۴منبع خبر

گرد آوری : https://parinaz.net/

Comments are closed.