مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله حادثه : توکلی خواستار برخورد با مافیای اقلام بهداشتی پیشگیری از کرونا شد

1

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس حوادث

توکلی خواستار برخورد با مافیای اقلام بهداشتی پیشگیری از کرونا شد


به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی دیده‌بان شفافیت و عدالت، در نامه «احمد توکلی» به حجت السلام ابراهیم رییسی، رییس قوه قضاییه آمده است: برابر نامه وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به شورای عالی امنیت ملی،  شبکه‌ای ادعا کرد که قادر است دویست میلیون قطعه ماسک را ظرف ۲۴ ساعت با عوامل و با قیمتی معین و در مکان معینی عرضه کند. حفظ امنیت و جان مردم در رأس وظایف حکومت است که قوه قضائیه در این امر رکن رکین است. بحمدالله پاسخ مستند و مستدل دادستان محترم کل کشور جناب آقای جعفر منتظری برای مقابله با این جنایت خیلی سریع به عرض ملت رسانده شد که جای قدرانی و تشکر است.

توکلی افزود: خطر شیوع بیماری کرونا امنیت روانی را شکننده کرده به طوری که وزارتخانه‌های ذیربط و بخشی از ظرفیت درمانی غیردولتی را تمام قد به خدمت مردم مضطرب واداشته است و باعث مرگ تعدادی از هموطنان ما شده است. تنها از دست دادن جمعی از عزیزان و آسیب به امنیت روانی جامعه از تبعات این بلا نیست؛ بلکه بسیاری از کسب و کارها رو به توقف می رود، تولید ضربه می‌خورد، سرمایه‌گذاری برای کوتاه مدت متوقف می گردد. اگر کالایی در مقابله با پدیده‌ای با این همه آثار مخرب، مصرفش ضروری باشد؛ قطعا آن کالا، کالای استراتژیک محسوب می‌شود. تکلیف دادگاه انقلاب با اخلاگران در این بازار را نیز نامه جناب منتظری روشن ساخت!

رییس هیات مدیره سازمان مردم نهاد دیده‌بان شفافیت و عدالت در ادامه خطاب به رییسی یادآور شد: دویست میلیون ماسک عددی نیست که دو سه دلال معمولی بتوانند بی پشتیبانی صاحبان قدرت کارش را سامان دهند. و از آن بسیار مهمتر، این که با کمال بی شرمی و نهایت گستاخی این جنایت را علنی کنند. چنین حوادثی بر زحم مردم نمک می پاشد و آبروی و مشروعیت نظام را در خطر قرار می دهد. جنابعالی طبق وظیفه قانونی و وظیفه شکرگذاری نعمت درایت و شجاعتی که خداوند به شما ارزانی داشته است باید یاری بیشتری نصیب وزارت بهداشت درمان و آموزش پرشکی بفرمایید. این کمک معطوف به کشف و تعقیب صاحب منصبان و کارگزاران مفسدی است که پشت ماجرا هستند.

این نامه اضافه کرد: شاید همان طور که در سازمان غذا و دارو توفیق مبارزه با فساد در عرصه دارو، فراهم شد، با حمایت دستگاه قضا، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سعید نمکی بتواند با فساد در عرصه تجهیزات پزشکی نیز توفیق به دست آورد. دیده‌بان شفافیت و عدالت در کمک به این مجاهدت هم در کنار همه مجاهدان مبارزه با فساد در همه قوای کشور است.منبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.