مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله حادثه : تاکسی های درون شهری خرم آباد هر روز ضدعفونی می شوند

6

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس حوادث

تاکسی های درون شهری خرم آباد هر روز ضدعفونی می شوند


محمد شریفی مقدم روز جمعه در خصوص  اقدامات پیشگیرانه شهرداری خرم آباد برای مقابله با شیوع کرونا ویروس اظهار داشت: ایمن سازی و ضدعفونی تاکسی های درون شهری و خودروهای حمل و نقل عمومی تا اعلام شرایط عادی در دستور کار قرار دارد.

وی با بیان اینکه شهرداری خرم آباد از چند روز پیش مجموعه ای از اقدامات پیشگیرانه و بهداشتی را برای مقابله با انتشار ویروس کرونا در دستور کار قرار داده تصریح کرد:‌  سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری موظف شده روزانه نسبت به شستشوی اتوبوس ها و ضد عفونی محیط داخلی و صندلی های آنها با مواد استاندارد و موثر اقدام نماید که هم اکنون این طرح در حال اجرا است.

وی  ادامه داد : همچنین این سازمان روزانه نسبت به ضدعفونی و پاکسازی ساختمان ترمینال برون استانی، سالن های انتظار پایانه های سطح شهر، ساختمان های مربوط به شهرداری مرکزی و مناطق و سازمان های تابعه شهرداری اقدام می کند.

شهردار خرم آباد با اشاره  به نصب دهها بنر بهداشتی به منظور پیشگیری از شیوع کرونا ویروس در سطح شهر افزود: شهرداری در اماکن عمومی همچون سالن انتظار فرودگاه خرم آباد اقدامات بهداشتی را انجام می دهد.

علوم پزشکی لرستان ابتلای سه نفر به کرونا ویروس را تایید کرده و بیش از ۶۰ نفر نیز مشکوک به این بیماری تحت نظر هستند.منبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.