مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله حادثه : بیش از ۹۰ درصد حاجیان ایرانی به کشور بازگشتند

14

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس حوادث

بیش از ۹۰ درصد حاجیان ایرانی به کشور بازگشتند


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، علیرضا رشیدیان گفت: تا آخر وقت پنجشنبه، ۷۹ هزار و ۸۷۷ نفر معادل بیش از ۹۰ درصد حاجیان ایرانی به وطن بازگشته‌اند.

 وی افزود: هم اکنون در مدینه النبی، یک هزار و ۳۷۷ نفر و در مکه مکرمه ۶ هزار و ۴۰۹ نفراز زائران ایرانی حضور دارند و خدمات به آنها در حال انجام است.

 رئیس سازمان حج و زیارت با بیان این موضوع که عملیات حج ظرف ۷۲ ساعت آینده به اتمام می رسد، ادامه داد: از روز ۱۶ شهریورماه خدمات حمل و نقل درون شهری در مکه پایان می‌یابد اما سایر خدمات چون تردد بین شهری، آشپزخانه‌ها و مراکز بهداشتی ما تا آخرین نفر مشغول خدمات‌دهی خواهند بود.

وی ابراز امیدواری کرد : تا اتمام عملیات حج در ۱۷ شهریورماه، تمامی زائران ایرانی با حجی مقبول و کوله باری از معنویت به کشور بازگردند.

رشیدیان در ادامه با اشاره به خدمات پزشکی هم گفت: مراکز پزشکی هم در حدی که برای خدمات‌دهی به حاجیان حاضر در مکه و مدینه نیاز است فعال و در حال خدمات دهی هستند.

 وی اظهار کرد: اکنون، دو نفر از حاجیان ما در بیمارستان مرکز پزشکی حج در مکه و سه نفر دیگر از زائران ما در بیمارستان عربستان سعوی (دو نفر در مکه و یک نفر در مدینه)بستری هستند و امید است قبل از اتمام کار، خدمات مربوط به معالجه آنان انجام شده و آنها را با آخرین پرواز به کشور بازگردانیم .منبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.