مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله حادثه : امام جمعه آستارا: مبارزه با رژیم صهیونیستی دغدغه جهان اسلام است

2

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس حوادث

امام جمعه آستارا: مبارزه با رژیم صهیونیستی دغدغه جهان اسلام است


به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام کاظم حافظ نیا در خطبه‌های آئین عبادی سیاسی نماز جمعه آستارا گفت: مردم با حضور حماسی و شورآفرین در راهپیمایی روز جهانی قدس ثابت کردند که پای نظام و آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران ایستاده‌اند.

وی افزود: استکبار جهانی با مطرح کردن معامله قرن قصد ایجاد فلسطین جدید بدون برخورداری از ارتش را دارد اما توطئه آنها با ایستادگی ملت آگاه فلسطین شکست خواهد خورد.

خطیب جمعه آستارا اظهار کرد: ملت ایران اسلامی از هیاهوی دشمنان نمی‌هراسند و جنگ‌های نیابتی و گزینه نظامی آمریکا علیه کشور ما شکست خورده و آنها از طریق جنگ اقتصادی قصد ایجاد شکاف بین ملت و آرمان‌های نظام را دارند.

حافظ نیا خاطرنشان کرد: انسجام ملی، اعتقاد به عبور از شرایط سخت اقتصادی، توجه به تولید کالای داخلی، تحرک دستگاه دیپلماسی برای استفاده از ظرفیت کشورهای همسایه و ارائه تصویری مقتدر با فعالیت در جبهه رسانه باید در وضعیت کنونی مورد توجه مردم و مسئولان قرار بگیرد.

وی ادامه داد: در سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) عزاداری خیابانی در آستارا برگزار و نماز عید فطر نیز در صورت مساعد بودن شرایط جوی در خیابان امام این شهر اقامه خواهد شد.

شهرستان آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد.

۷۱۰۵/‏۲۰۰۷/‏۷۱۲۴منبع خبر

گرد آوری : https://parinaz.net/

Comments are closed.