مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله حادثه : از انتقاد رسانه ها استقبال می کنیم / مسئولان به کمک ملوان بشتابد

13

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس حوادث

از انتقاد رسانه ها استقبال می کنیم / مسئولان به کمک ملوان بشتابد


به گزارش خبرنگار ایرنا، شعبان جعفری روز یکشنبه در هفتاد و ششمین جلسه شورای شهر انزلی با تبریک فرارسیدن میلاد مبارک هشتمین امام شیعیان اظهار کرد: مسئولان باید توجه ویژه ای به اوضاع تیم محبوب ملوان بندرانزلی داشته باشند و هر اتفاقی برای ملوان بیفتد همه ما در آن سهیم هستیم.

وی با قدردانی از شهردار بندرانزلی در خصوص پرداخت مبلغ باقیمانده اضافه کاری نیروهای شهرداری و همچنین جانمایی و آماده سازی محل نگهداری سگ‌های ولگرد افزود: در هفته گذشته انتخابات هیأت رئیسه شورای شهر انزلی برگزار شد که متأسفانه برخی از سایت‌های خبری انزلی آن را تحت الشعاع قرار دادند.

وی به اوضاع نابسامان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی اشاره و تاکید کرد: هر اتفاقی برای ملوان بندرانزلی بیفتد همگان در آن سهیم هستند و انتظار می‌رود با توجه به هبه شدن ۷۰ درصد از مالکیت باشگاه ملوان به مردم و واگذاری آن به مسئولان شهری، علاوه بر امانت داری، تکلیف این تیم پرطرفدار هرچه زودتر روشن شود.

جعفری با اظهار تشکر از رأی اعتماد اعضای شورای اسلامی شهر انزلی گفت: من جایگاه ریاست شورا را به عنوان مسئول هماهنگ کننده می دانم.

وی با اشاره به انتقاد برخی از پایگاه‌های خبری و رسانه‌های فضای مجازی تاکید کرد: همه خبرنگاران و پایگاه‌های خبری مورد وثوق این شورا هستند و دست همه منتقدان را به گرمی می‌فشاریم چرا که منتقدان هستند که حق مسلم و صدای مردم را به گوش ما می‌رسانند اما تخریب از سوی هیچکس پسندیده و مورد قبول نیست.

رئیس شورای اسلامی شهر انزلی تصریح کرد: همگی ما برای پیگیری مطالبات مردمی و رساندن این مسئولیت به سرمنزل مقصود، سوار بر یک کشتی هستیم.

در ادامه این جلسه نایب رئیس شورای اسلامی شهر بندرانزلی نیز با اشاره به انتقاد برخی از سایت‌های خبری در خصوص انتخابات هیأت رئیسه شورای شهر انزلی گفت: مردم به ما اعتماد کرده و رأی داده‌اند و نباید این اعتماد سلب شده و اینگونه نباشد که نتوانیم در راستای اعتماد سازی مردم گام برداریم.

هادی حیدری خاطرنشان کرد: شورای اسلامی شهر باید پویا بوده و از همه ظرفیت‌های شهر استفاده کند.

وی با بیان اینکه همه اعضای شورای شهر با هم رفیق هستند افزود: در شورای اسلامی شهر بندرانزلی همه تصمیمات به صورت جمعی گرفته می‌شود و فرد در این شورا به تنهایی نقشی ندارد چرا که معتقدیم برای پویا شدن شورا باید در کنار رفاقت رقیب هم باشیم.

حیدری تاکید کرد: با توجه به مشکلات اقتصادی که کشور با آن دست به گریبان است نباید شرایط را به گونه‌ای رقم زد که اعتماد مردم سلب شود.

بندرانزلی در ۴۰ کیلومتری غرب مرکز گیلان واقع شده و شورای اسلامی این شهر ساحلی ۷ عضو دارد.

۷۴۷۱ /‏۶۰۳۰منبع خبر

گرد آوری : https://parinaz.net/

Comments are closed.