مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله حادثه : احیای بازار و میز فرش چین در مرکز ملی فرش ایران

3

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس حوادث

احیای بازار و میز فرش چین در مرکز ملی فرش ایران


به گزارش روز چهارشنبه مرکز ملی فرش ایران، نشست رئیس مرکز ملی فرش ایران با نایب رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و چین در محل این مرکز برگزار شد و فرشته دستپاک با بیان اینکه مهم‌ترین برنامه این مرکز حفظ بازارهای موجود و توسعه بازارهای هدف است، افزود: در این رویکرد ورود به بازاهای جهانی و افزایش حضور فعالان فرش دستباف ایران در بازار کشورهای شرق آسیا، در اولویت قرار دارد.

مجیدرضا حریری، نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین ضمن توضیح چگونگی توسعه صادرات فرش دستباف ایرانی و بررسی راهکارهای عملی تعامل با بازار چین و هنگ کنگ افزود: لازم است در ابتدا نسبت به شناسایی ویژگی‌های منحصر به فرد فرش دستباف ایران در کشور چین اقدام شود.

وی، توضیحات کاملی در زمینه ظرفیت‌های سرمایه گذاری در کشور چین بویژه گسترش مناسبات اقتصادی و تجاری در حوزه فرش دستباف ارائه داد.

در پایان جلسه مقرر شد، میز فرش چین که به مدت چهار سال متوقف شده بود، با حضور فعالان و ذینفعان احیا شود و نشست میز کشورهای مختلف برای بازارهای هدف صادراتی فرش دستباف به منظور شناسایی زمینه‌های ورود و توسعه روابط دو جانبه در دستور کار قرار گیرد.منبع خبر

گرد آوری : https://parinaz.net/

Comments are closed.