مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

قتل ۲ زن در خراسان توسط شوهرانشان

3

به گزارش فان مهر به نقل از روزنامه ایران نوشت:
شوهرانی که طی دو جنایت، همسران خود را به قتل رسانده بودند، توسط مأموران پلیس استان خراسان رضوی دستگیر شدند.

 

 

در ادامه مطلب…

 

 

 

جنایت اول
یکی از این شوهران که مردی ۴۵ ساله است در اوج خشونت همسر ۵۳ ساله‌اش را در منزلشان واقع در مشهد خفه کرده است.
سرهنگ پاسدار ابوالقاسم باروح درباره این جنایت گفت: شوهر عصبانی بی‌آنکه کنترلی بر رفتار و اعصاب خود داشته باشد، در جریان درگیری خانوادگی با دست‌‌های خود زنش را خفه کرده بود. مأموران کلانتری شهید هاشمی‌نژاد مشهد وقتی از این واقعه باخبر شدند، در محل جنایت حاضر شدند و متهم را که پس از سال‌‌ها زندگی مشترک با همسرش مرتکب قتل شده بود در حالی که وضعیت روانی مناسبی نداشت، دستگیر کردند. این مرد در جریان بازجویی اولیه صراحتاً به قتل همسرش اعتراف کرد.
جنایت دوم
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی همچنین به وقوع یک جنایت هولناک اشاره کرد و گفت: مرد جوانی در شهرستان سبزوار، پس از کشتن همسرش، جسد او را به بیابان کشاند و به آتش کشید.
این مرد قبلاً در تماس با پلیس ۱۱۰ خبر داده بود که زن ۲۵ ساله‌اش از خانه بیرون رفته و ناپدید شده است. مأموران پلیس آگاهی سبزوار پس از دریافت این خبر، تحقیقات گسترده‌ای را برای یافتن سرنخی درباره سرنوشت زن جوان که کر و لال بود، آغاز کردند و ضمن تحقیق، همسر این زن را که او هم کر و لال بود به عنوان مظنون دستگیر کردند.
متهم در بازجویی‌‌های پلیسی پرده از راز جنایتی هولناک برداشت و به قتل زن جوانش به‌خاطر اختلافات خانوادگی اعتراف کرد. وی گفت که پس از کشتن همسرش، جسد او را به بیابان برده و به آتش کشیده است.  جسد کاملاً سوخته این زن در بیابان پیدا شد و به پزشکی قانونی انتقال یافت.

Leave A Reply

Your email address will not be published.