مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

شوهرم به سگ بیشتر از من عادت کرده!

5

به گزارش فان مهر : زنی در دادگاه خانواده با بیان اینکه که شوهرش بیش از حد به سگش وابسته است و تحمل دوری این سگ را سخت‌تر از تحمل دوری او می‌داند، درخواست جدایی کرد.

— – — – — – — – — – — – — – — – — – — – — – — – — – —

 

 

در ادامه مطلب…

 

 

 

این زن با حضور در دادگاه خانواده درخواست طلاق خود را به قاضی دادگاه ارائه کرد و خطاب به رییس شعبه گفت: ۷ ماه قبل زندگی مشترک خود با همسرم را شروع کردم، اما این هفت ماه زندگی برایم مثل جهنم بود، زیرا از هفته اول دعواهای شدیدمان شروع شد.

وی ادامه داد:‌ همسرم از دو سال قبل سگی را در منزل پدری‌اش بزرگ کرده و بیش ازحد به آن حیوان وابسته شده است، به طوری که شب‌ها تا سگش نخوابد، خوابش نمی‌برد.

زن جوان که ۲۶ سال داشت با بیان اینکه من نمی‌توانم با یک حیوان زندگی کنم، گفت: سگ نجس است و من نمی‌توانم با یک حیوان نجس زندگی کنم و اجازه بدهم به راحتی یک سگ در خانه‌ام باشد، در حالی که شوهرم سگش را بیش از حد دوست دارد و نمی تواند دوری او را تحمل کند.

در ادامه مرد جوان نیز با بیان اینکه سگ من هیچ آزاری به همسرم نمی‌رساند، گفت: من سگم را دو سال است که بزرگ کرده‌ام و به او علاقه‌ی زیادی دارم اما همسرم از او متنفر است. در حالی این سگ بسیار تمیز است.

زن در پاسخ به اظهارات همسرش افزود: همسرم مدعی است که سگش نجس نیست و با وجود سگ در منزل، نمازش را هم می‌خواند و برایش اهمیتی ندارد که در آن مکانی که نماز می‌خواند سگ در آن جا راه برود، زمانی که به او می‌گویم نگهداری از سگ را به کس دیگری بسپار یا آن را بفروش با عصبانیت از من می‌خواهد که سکوت کنم.

وی در پاسخ به پرسش قاضی دادگاه مبنی بر اینکه «مگر شما قبل از ازدواج اطلاع نداشتید که همسرتان سگ دارد»، اظهارکرد: خیر، من هیچ‌گونه اطلاعی از سگ همسرم نداشتم، حتی در زمانی که به منزل‌ پدری‌اش می‌رفتم، سگش را پنهان می‌کرد تا من از وجودش مطلع نشوم، زیرا علاوه بر این که متفرم یک حیوان در خانه باشد، از سگ بی‌نهایت می‌ترسم.

در ادامه جلسه دادگاه، مرد جوان خاطرنشان کرد: من به سگم عادت کرده‌ام و نمی‌توانم دوری او را تحمل کنم، دو سال است که شبانه روز کنارم است و شاید مسخره به نظر آید که این‌قدر به سگم عادت دارم.

زن در پاسخ گفت: همسرم بی‌شرمانه به من می‌گوید، که به سگش بیشتر از من عادت کرده است و تحمل دوری من آسان‌تر از تحمل دوری سگش است. به همین دلیل دیگر حاضر به ادامه زندگی با همسرم نیستم و خواهان جدایی و مهریه ۳۱۳ سکه‌ای خود هستم.

به گزارش ایسنا، قاضی دادگاه بعد از شنیدن اظهارات طرفین حکم طلاق این زوج را صادر نکرد و زوج جوان را به واحد مشاوره فرستاد.

Leave A Reply

Your email address will not be published.