مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

زیباترین مناظر در آمریکا

20

aakhhgi

BONNEVILLE SALT FLATS یوتا

به کزارش جوان زمانی که دریاچه ی بوناویل خشک شد نمک حاصل از آن باقی ماند و ذخیره شد.سپس دشتی به وجود آمدکه در نزدیکی یوتا نوادا قرار گرفته است.این زمین خشک حدودا 30000 مساحت دارد که معمولا کسانی که عشق سرعت هستند برای مسابقه به آنجا می آیند.در روزا های گرم سال میتوان سرابی در آنجا دید که باعث میشود که سطح این خشکی مانند سطح رودخانه به نظر آید و تصاویر کوه ها را در خودش بازتاب میکند.

aakhlmo

PRISMATIC SPRING WYOMING دره ی

این دره در غرب آمریکا قرار دارد این دره از یک زمین فوتبال بلندتر و از یک ساختمان 10 طبقه عمیق تر است.که باعث میشود در آمریکا گرمترین نقطه در تابستان باشد و در جهان سومین .این مکان رنگ های زیبای خودش را از باکتری های گرماگرایی که در زیر آب نسبتا خنک در لبه ی استخر زندگی میکنند به دست  آورده است.

aakhxpw

HUBBARD GLACIER آلاسکا

این مکان یکی از تشکیلات جغرافیایی سورئال معروف است.در قطب شمالی بزرگترین موج ها ایجاد میشود.پهنای این منطقه 6 مایل است.بر روی این دریاچه تکه یخ هایی به اندازه ی 10 طبقه میرسد که معمولا شکسته میشود و به سمت خلیج های کوچک آلاسکا میرود.

aakhcpf

EVERGLADES فلوریدا

این پارک ملی که اورگلید نام دارد از 9 زیستگاه مجزا تشکیل شده است .باتلاق ها سرزمین ها پست دشتی از گل های خانواده ی شاه پسند .موانع میانی اکوسیستم ها بسیار غیر قابل تشخیص است و باعث شده است که توریست ها ترکیبی خاص از مناظر را دیدن کنند.ایم منطقه خانه ی گونه های در خطر حیوانات است .

 

ترجمه

www.iranstyle.ir

 

Comments are closed.