مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

رنگ دکوراسیون منزل مخصوص تابستان 96

16

رنگ دکوراسیون منزل مخصوص تابستان 96

کمپانی آمریکایی پنتون (Pantone)، در اواخر آذرماه سال ۱۳۹۵، رنگ سال ۲۰۱۷ را سبز متمایل به زرد معرفی کرد. به تازگی نیز با همکاری کمپانی انگلیسی «توئینینگ اینفیوژنز» به طراحی و تولید رنگی مخصوص تابستان اقدام کرده که حس خوش بینی و مثبت اندیشی به مردم منتقل می کند.

رنگی که پنتون برای خوشحالی بیشتر مردم در نظر گرفته، «خوش بینی ذاتی» نام دارد و سایه ای از رنگ آبی است که می تواند به نوعی یادآور آبی آسمان باشد.

نگاهی به ایده های دکوراسیونی خانه با رنگ تابستان 2017

از این رو، شاید بد نباشد ایده های تصویری از دکوراسیون خانه با استفاده از این رنگ را داشته باشید که بتوانید به واسطه ی آن به زیباسازی هر چه بهتر منزل خود اقدام نمایید.

این رنگ که از خانواده آبی است و زیبایی اقیانوس، دریا و آسمان را در خود پنهان دارد برای خانه های کنار دریا بسیار مناسب به نظر می رسد. می توانید جاذبه ی این آبی روشن را با استفاده بسیار جزئی و مینیمالیستی از رنگ های نارنجی یا قرمز، بیشتر نمایش دهید. تضادی که دو رنگ سرد و گرم در کنار هم ایجاد می کنند، چشم انداز کلی فضا را بسیار زیباتر از قبل می سازد.

در همین رابطه، در ادامه وسایلی با این رنگ که می توانید در گوشه و کنار خانه استفاده کنید را برایتان انتخاب کرده ایم. امیدواریم موردتوجهتان قرار بگیرند.

گردآوري : iranstyle.ir

Comments are closed.