مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

دردسرهای مرد شبیه قذافی در لیبی

4

 حضور یک فرد لیبیایی با چهره بسیار شبیه به معمر القذافی دیکتاتور معدوم لیبی در اردن توجه بسیاری از مردم و اصحاب رسانه در این کشور را به خود معطوف کرده است.

 

 

در ادامه مطلب…

 

 

 

به گزارش فان مهر به نقل از مشرق، “ضو الحقیق” نام یک فرد لیبیایی است که ۵۲ سال سن دارد، پیشتر پایگاه های خبری داخلی لیبی اخباری را در مورد او منتشر کرده بودند، او اخیراً در میان هزاران نفر از لیبیایی هایی که بعد از انقلاب به اردن آمده اند، وارد این کشور شده، وی می گوید که از تشابه ظاهری به “معمرالقذافی” خوشحال نیست. او می گوید که در جریان انقلاب مردمی در لیبی و بعد از آن در خیابان های این شهر با نقاب تردد می کرده، چرا که می ترسیده به دست هواداران انقلابی این کشور به اشتباه به جای قذافی کشته شود.

الحقیق انقلاب لیبی را انقلابی موفق می داند و می گوید که این انقلاب برای مردم آزادی و کرامت به ارمغان آورده است. او با افتخار و ناراحتی از یکی از فرزندان خود صحبت می کند که درزمان انقلاب برای سرنگونی قذافی کشته شده و دیگرفرزندش نیز در این مبارزات زخمی شده است. وی با این حال از نحوه قتل قذافی انتقاد کرده و گفت که وی باید زنده می ماند تا برخی از اسرار و زوایای زمان حاکمیتش برای مردم مشخص می شد. الحقیق به علت همین قیافه ظاهری پیشنهادات زیادی را برای کار در رستوران ها و اماکن تجاری اردن دریافت کرده، اما آنها را رد کرده است.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.