مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

خودرویی که هر سال فقط یک عدد تولید می‌شود

9

 

 

در حالی که خودروی موسلر هنوز طراحی بیرونی خود را بیش از یک دهه حفظ کرده است ولی در تصاویر مدل ۲۰۱۲ ویژگیهای Aero جالبی به آن اضافه شده است.

— – — – — – — – — – — – — – — – — – — – — – — – — – —
 
 
در ادامه مطلب…
 
 
 

به گزارش ۲۴، وقتی که ما در مورد فرایند عجیب و غریب تولید اتوموبیل‌های انحصاری فوق العاده و پروسه ساخت وقت گیر آن صحبت می‌کنیم بی گمان ذهن‌ما به سمت و سوی بوگاتی ویرون می‌رود و این در حالی است که تنها ۸۰ بوگاتی ویرون در هر سال تولید می‌شود.

به گزارش خودروسازی، اگر با ما ادامه خبر را در مورد  Mosler MT900S Photon بخوانید بی گمان نظر شما هم عوض می‌شود زیرا موسلر دارای امتیازات بسیار بیشتری نسبت به بوگاتی ویرون است زیرا خودرویی که در مورد آن صحبت می‌کنیم تنها یک عدد از آن در سال ۲۰۱۲ تولید خواهد شد.

انحصار موسلر در آمار و ارقام خود را بیشتر نشان می‌دهد وزن این خودرو باسیستم miniscule sub-2 زیر ۵۰۰ پوند است و این سوپر خودرو دارای قدرت ۵۳۵ اسب بخار و موتور ۷ لیتری V8  است و توانایی رسیدن به سرعت ۶۰ مایل در ساعت را در زیر ۳ ثانیه  وحداکثر سرعت ۲۰۰ مایل در ساعت دارا است.

در حالی که خودروی موسلر هنوز طراحی بیرونی خود را بیش از یک دهه حفظ کرده است ولی در تصاویر مدل ۲۰۱۲ ویژگیهای Aero  جالبی به آن اضافه شده است.

 

اگر شما هم مثل بسیاری طالب این خودروی یگانه هستید با جاکوب موسلر تماس بگیرید تا شما را هم در فهرست قرعه کشی این خودرو ۴۷۰ هزار دلاری قرار دهد.

Leave A Reply

Your email address will not be published.